Preskočiť na obsah
English version ENGLISH VERSION   |
  LIVE OFF

Poriadna facka v Slovnaft Cup-e: FK Slovan Duslo Šaľa prehral s účastníkom IV. ligy!

Dátum: 20.08.2015

Futbalisti Šale majú hneď v úvode sezóny problémy. V Doxxbet lige podávajú nepresvedčivé výkony, no aj tie stačili aspoň na zisk troch bodov v úvodných dvoch kolách súťaže. Naši futbalisti však zažili aj premiéru v Slovnaft Cup-e. Tá im vôbec nevyšla podľa predstáv. Futbalisti cestovali na trávnik KFC Kalná nad Hronom. Jedná sa o účastníka štvrtej ligy, no aj tak dokázal hráčov zo Šale poriadne zaskočiť. Bezzubý útok nedokázal brankára domácich prekonať ani raz. Naopak, účastník IV. ligy posunul loptu do našej siete v dvoch prípadoch. Stalo sa tak v 60. minúte zásluhou Pacalaja a v 64. minúte skóroval Adam Paštrnák. KFC Kalná nad Hronom – FK Slovan Duslo Šaľa 2:0 (0:0) Zdroj : Sala Dnes 24