Preskočiť na obsah
English version ENGLISH VERSION   |  
  LIVE OFF
Úvodná strana fkduslosala.sk

Sezóna 2015/2016

Jar


Jeseň


1. Kolo
MŠK Žilina "B" 2:1 (1:0) OFK Dunajská Lužná
AFC Nové Mesto n/V 0:1 (0:1) Spartak Trnava "B"
TJ Iskra Borčice 4:1 (1:0) Dukla Banská Bystrica
ŠKF Sereď 2:1 (0:1) FK Slovan Duslo Šaľa
FC Nitra 1:0 (0:0) ŠK SFM Senec
ŠK Slovan Bratislava "B" 1:2 (1:1) FK Pohronie Žiar nad Hronom Dolná Ždaňa
2. Kolo
Spartak Trnava "B" 2:0 (0:0) TJ Iskra Borčice
ŠK SFM Senec 0:0 (0:0) FK Pohronie Žiar nad Hronom Dolná Ždaňa
OFK Dunajská Lužná 4:2 (1:0) ŠK Slovan Bratislava "B"
Dukla Banská Bystrica 1:2 (0:1) MŠK Žilina "B"
FK Slovan Duslo Šaľa 1:0 (0:0) AFC Nové Mesto n/V
FC Nitra 5:1 (1:1) ŠKF Sereď
3. Kolo
TJ Iskra Borčice 1:3 (0:2) FK Slovan Duslo Šaľa
AFC Nové Mesto n/V 3:2 (2:1) FC Nitra
ŠK Slovan Bratislava "B" 2:1 (1:1) Dukla Banská Bystrica
ŠKF Sereď 1:0 (0:0) ŠK SFM Senec
FK Pohronie Žiar nad Hronom Dolná Ždaňa 2:0 (1:0) OFK Dunajská Lužná
Spartak Trnava "B" 1:0 (1:0) MŠK Žilina "B"
4. Kolo
FK Slovan Duslo Šaľa 2:1 (1:0) MŠK Žilina "B"
Dukla Banská Bystrica 0:2 (0:2) FK Pohronie Žiar nad Hronom Dolná Ždaňa
ŠK SFM Senec 2:3 (0:0) OFK Dunajská Lužná
FC Nitra 2:0 (1:0) TJ Iskra Borčice
ŠKF Sereď 0:1 (0:1) AFC Nové Mesto n/V
Spartak Trnava "B" 0:1 (0:0) ŠK Slovan Bratislava "B"
5. Kolo
TJ Iskra Borčice 3:0 (0:0) ŠKF Sereď
AFC Nové Mesto n/V 2:2 (1:0) ŠK SFM Senec
MŠK Žilina "B" 1:1 (0:0) FC Nitra
ŠK Slovan Bratislava "B" 4:1 (0:0) FK Slovan Duslo Šaľa
FK Pohronie Žiar nad Hronom Dolná Ždaňa 2:1 (1:0) Spartak Trnava "B"
OFK Dunajská Lužná 3:0 (2:0) Dukla Banská Bystrica
6. Kolo
FK Slovan Duslo Šaľa 4:0 (1:0) FK Pohronie Žiar nad Hronom Dolná Ždaňa
ŠK SFM Senec 2:0 (1:0) Dukla Banská Bystrica
AFC Nové Mesto n/V 0:2 (0:1) TJ Iskra Borčice
ŠKF Sereď 1:1 (1:1) MŠK Žilina "B"
FC Nitra 6:1 (3:0) ŠK Slovan Bratislava "B"
Spartak Trnava "B" 2:0 (0:0) OFK Dunajská Lužná
7. Kolo
OFK Dunajská Lužná 2:2 (1:1) FK Slovan Duslo Šaľa
TJ Iskra Borčice 2:1 (2:1) ŠK SFM Senec
Dukla Banská Bystrica 2:1 (2:0) Spartak Trnava "B"
MŠK Žilina "B" 1:1 (0:0) AFC Nové Mesto n/V
ŠK Slovan Bratislava "B" 1:1 (0:0) ŠKF Sereď
FK Pohronie Žiar nad Hronom Dolná Ždaňa 2:0 (2:0) FC Nitra
8. Kolo
TJ Iskra Borčice 2:2 (0:1) MŠK Žilina "B"
AFC Nové Mesto n/V 2:0 (1:0) ŠK Slovan Bratislava "B"
FK Slovan Duslo Šaľa 2:1 (1:0) Dukla Banská Bystrica
ŠK SFM Senec 2:0 (0:0) Spartak Trnava "B"
ŠKF Sereď 2:1 (2:0) FK Pohronie Žiar nad Hronom Dolná Ždaňa
FC Nitra 5:0 (3:0) OFK Dunajská Lužná
9. Kolo
Dukla Banská Bystrica 2:0 (2:0) FC Nitra
MŠK Žilina "B" 3:3 (2:1) ŠK SFM Senec
ŠK Slovan Bratislava "B" 2:3 (0:0) TJ Iskra Borčice
Spartak Trnava "B" 0:1 (0:1) FK Slovan Duslo Šaľa
OFK Dunajská Lužná 1:0 (1:0) ŠKF Sereď
FK Pohronie Žiar nad Hronom Dolná Ždaňa 1:0 (1:0) AFC Nové Mesto n/V
10. Kolo
FC Nitra 1:0 (0:0) Spartak Trnava "B"
ŠK SFM Senec 2:0 (1:0) FK Slovan Duslo Šaľa
AFC Nové Mesto n/V 0:0 (0:0) OFK Dunajská Lužná
ŠKF Sereď 1:0 (0:0) Dukla Banská Bystrica
TJ Iskra Borčice 3:0 (2:0) FK Pohronie Žiar nad Hronom Dolná Ždaňa
MŠK Žilina "B" 4:0 (2:0) ŠK Slovan Bratislava "B"
11. Kolo
Dukla Banská Bystrica 1:0 (1:0) AFC Nové Mesto n/V
FK Slovan Duslo Šaľa 1:2 (0:1) FC Nitra
ŠK Slovan Bratislava "B" 2:0 (0:0) ŠK SFM Senec
Spartak Trnava "B" 1:0 (0:0) ŠKF Sereď
FK Pohronie Žiar nad Hronom Dolná Ždaňa 0:2 (0:2) MŠK Žilina "B"
OFK Dunajská Lužná 0:1 (0:1) TJ Iskra Borčice
12. Kolo
Dukla Banská Bystrica 2:0 (0:0) TJ Iskra Borčice
ŠK SFM Senec 3:0 (2:0) FC Nitra
FK Slovan Duslo Šaľa 0:2 (0:0) ŠKF Sereď
Spartak Trnava "B" 0:2 (0:1) AFC Nové Mesto n/V
OFK Dunajská Lužná 2:3 (0:1) MŠK Žilina "B"
FK Pohronie Žiar nad Hronom Dolná Ždaňa 2:0 (0:0) ŠK Slovan Bratislava "B"
13. Kolo
TJ Iskra Borčice 2:0 (0:0) Spartak Trnava "B"
AFC Nové Mesto n/V 2:1 (1:0) FK Slovan Duslo Šaľa
ŠKF Sereď 1:0 (1:0) FC Nitra
MŠK Žilina "B" 0:0 (0:0) Dukla Banská Bystrica
ŠK Slovan Bratislava "B" 1:1 (1:1) OFK Dunajská Lužná
FK Pohronie Žiar nad Hronom Dolná Ždaňa 2:0 (2:0) ŠK SFM Senec
14. Kolo
ŠK SFM Senec 1:3 (0:2) ŠKF Sereď
Dukla Banská Bystrica 1:1 (0:0) ŠK Slovan Bratislava "B"
FC Nitra 0:2 (0:1) AFC Nové Mesto n/V
FK Slovan Duslo Šaľa 0:3 (0:1) TJ Iskra Borčice
MŠK Žilina "B" 1:0 (0:0) Spartak Trnava "B"
OFK Dunajská Lužná 1:1 (1:1) FK Pohronie Žiar nad Hronom Dolná Ždaňa
15. Kolo
TJ Iskra Borčice 1:0 (0:0) FC Nitra
AFC Nové Mesto n/V 2:0 (1:0) ŠKF Sereď
MŠK Žilina "B" 6:2 (2:1) FK Slovan Duslo Šaľa
ŠK Slovan Bratislava "B" 1:3 (1:3) Spartak Trnava "B"
OFK Dunajská Lužná 1:0 (0:0) ŠK SFM Senec
FK Pohronie Žiar nad Hronom Dolná Ždaňa 1:0 (0:0) Dukla Banská Bystrica
16. Kolo
FC Nitra 5:1 (1:1) MŠK Žilina "B"
Dukla Banská Bystrica 3:0 (1:0) OFK Dunajská Lužná
ŠK SFM Senec 4:2 (0:0) AFC Nové Mesto n/V
ŠKF Sereď 1:0 (1:0) TJ Iskra Borčice
FK Slovan Duslo Šaľa 0:3 (0:3) ŠK Slovan Bratislava "B"
Spartak Trnava "B" 0:2 (0:0) FK Pohronie Žiar nad Hronom Dolná Ždaňa
17. Kolo
Dukla Banská Bystrica 1:0 (0:0) ŠK SFM Senec
TJ Iskra Borčice 0:0 (0:0) AFC Nové Mesto n/V
MŠK Žilina "B" 0:0 (0:0) ŠKF Sereď
ŠK Slovan Bratislava "B" 3:2 (0:2) FC Nitra
FK Pohronie Žiar nad Hronom Dolná Ždaňa 1:0 (0:0) FK Slovan Duslo Šaľa
OFK Dunajská Lužná 1:0 (0:0) Spartak Trnava "B"
18. Kolo
ŠKF Sereď 2:3 (0:2) ŠK Slovan Bratislava "B"
ŠK SFM Senec 3:5 (1:3) TJ Iskra Borčice
AFC Nové Mesto n/V 2:0 (1:0) MŠK Žilina "B"
FK Slovan Duslo Šaľa 0:2 (0:2) OFK Dunajská Lužná
FC Nitra 2:2 (1:1) FK Pohronie Žiar nad Hronom Dolná Ždaňa
Spartak Trnava "B" 0:2 (0:0) Dukla Banská Bystrica
19. Kolo
Dukla Banská Bystrica 05.03.2016, 14:30 FK Slovan Duslo Šaľa
ŠK Slovan Bratislava "B" 06.03.2016, 10:30 AFC Nové Mesto n/V
MŠK Žilina "B" 06.03.2016, 10:30 TJ Iskra Borčice
Spartak Trnava "B" 06.03.2016, 10:30 ŠK SFM Senec
OFK Dunajská Lužná 06.03.2016, 14:30 FC Nitra
FK Pohronie Žiar nad Hronom Dolná Ždaňa 06.03.2016, 14:30 ŠKF Sereď
20. Kolo
TJ Iskra Borčice 12.03.2016, 14:30 ŠK Slovan Bratislava "B"
ŠK SFM Senec 12.03.2016, 14:30 MŠK Žilina "B"
ŠKF Sereď 12.03.2016, 14:30 OFK Dunajská Lužná
AFC Nové Mesto n/V 12.03.2016, 14:30 FK Pohronie Žiar nad Hronom Dolná Ždaňa
FC Nitra 12.03.2016, 14:30 Dukla Banská Bystrica
FK Slovan Duslo Šaľa 12.03.2016, 14:30 Spartak Trnava "B"
21. Kolo
FK Slovan Duslo Šaľa 19.03.2016, 15:00 ŠK SFM Senec
Spartak Trnava "B" 19.03.2016, 15:00 FC Nitra
FK Pohronie Žiar nad Hronom Dolná Ždaňa 19.03.2016, 15:00 TJ Iskra Borčice
ŠK Slovan Bratislava "B" 19.03.2016, 15:00 MŠK Žilina "B"
Dukla Banská Bystrica 19.03.2016, 15:00 ŠKF Sereď
OFK Dunajská Lužná 19.03.2016, 15:00 AFC Nové Mesto n/V
22. Kolo
FC Nitra 26.03.2016, 15:00 FK Slovan Duslo Šaľa
ŠKF Sereď 26.03.2016, 15:00 Spartak Trnava "B"
MŠK Žilina "B" 26.03.2016, 15:00 FK Pohronie Žiar nad Hronom Dolná Ždaňa
ŠK SFM Senec 26.03.2016, 15:00 ŠK Slovan Bratislava "B"
AFC Nové Mesto n/V 26.03.2016, 15:00 Dukla Banská Bystrica
TJ Iskra Borčice 26.03.2016, 15:00 OFK Dunajská Lužná


Chcete sa stať registrovaným fanúšikom?

Prečo sa registrovať | Zabudnuté heslo

Registrácia

TABUĽKA
 ZVRP+/-B»
1. Pohronie181134936  
2. Borčice181125835  
3. Žilina B18774128  
4. Nové Mesto18846128
5. Sereď18837027
6. Nitra18828-126
7. Dunajská Lužná18747-225  
8. Slovan B18738-324  
9. B.Bystrica18729-423  
10. Šaľa186111-819  
11. Senec185310-918  
12. Trnava B186012-918  

viac tabuliek

Tipovacia súťaž
Tipujúci Body
1. pets 4

tipovacia súťaž

STOP RASIZMU A INTOLERANCIE!

tlačiť stránku | poslať stránku známemu